Policajci osumnjičeni za pomaganje Belivuku na saslusanju

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Feb.2021, 19:24

Policajci osumnjičeni za pomaganje Belivuku na saslusanju

U Tužilaštvu za organizovani kriminal počelo je saslušanje dvojice pripadnika MUP-a P.L. i B.V. koji se sumnjiče da su pokušali da prikriju dokaze tokom pretresa prostorija osumnjičenih za pripadnika organizovane kriminalne grupe koju predvode Veljko Belivuk i Marko Miljković, saznaje Tanjug.

Policajci se terete kao saizvršioci za krivično delo pomoć izvršiocu nakon izvršenja krivičnog dela.

Policija je nakon hapšenja saopštila da se P.L. i B.V. sumnjiče >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << da su 4. februara prilikom pretresa stana i drugih prostorija u sklopu akcije hapšenja osumnjičenih da su članovi organizovane kriminalne grupe koju su predvodili Belivuk i Miljković svesno i voljno površno pretresli jedan stan kako ne bi pronašli predmete krivičnog dela".

Policija je međutim naknadnim pretresom stana u njemu pronašla pištolj.

Takođe, policajci se terete da nisu oduzeli novac koji je pronađen u stanu prilikom pretresa, iako je bio predmet krivičnog dela i naveden u naredbi o pretresanju".

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

MONSTRUOZNI ZLOČIN VELJINE EKIPE: Goksija mučili pet dana, ODRUBILI MU GLAVU, pa sliku poslali njegovom šefu!

Izvor: Kurir, 10.Feb.2021, 09:36

Policija je u bunaru kod vikendice u Ritopeku našla lobanju za koju se sumnja da pripada navijaču Goranu Veličkoviću, koga su oteli i ubili Veljko Belivuk, Marko Miljković Mare i pripadnici njihove kriminalne grupe

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.