Herceg Novi: Policajac vratio novčanik sa 4.000 evra, od vlasnika ni hvala

Izvor: Blic, 05.Dec.2013, 18:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Herceg Novi: Policajac vratio novčanik sa 4.000 evra, od vlasnika ni hvala

Crnogorski policajac Radule Tadić pronašao je u jednom kafiću u Herceg Novom novčanik sa blizu 4.000 evra i vrednim kreditnim karticama i vratio ih vlasniku - ruskom državljaninu Vječeslavu Basovu, od koga zauzvrat nije dobio ni hvala.

Tadić je, kako prenose današnji podgorički mediji, u hercegnovskom kafiću "Saturnus" pronašao novčanik sa oko 4.000 evra, dve platne kartice - zlatnu i srebrnu, kao i lična dokumenta na ime Basova.

Basov je, u međuvremenu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pozvao kafić i raspitivao se za novčanik, jer je shvatio da ga je izgubio. Rečeno mu je da je novčanik pronađen, nakon čega je ruski državljanin došao po njega, a prilikom preuzimanja nije rekao ni hvala poštenom nalazaču.

Policajac Tadić je kazao da mu ni na kraj pameti nije palo da prisvoji pronađeni novac, a, kao je istakao, nije ga zanimala ni eventualna nagrada.

Tadiću je ovo drugi podvig, pošto je pre dve godine spasao Nadu Pištinjat, kada je u podnožju planine Orjen ujela zmija. Policajac je tada pešačio osam kilometara i nosio povređenu do mesta gde je helikopter mogao da sleti.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Vratio novčanik sa 4.000 evra

Izvor: Akter, 05.Dec.2013

Crnogorski policajac Radule Tadić pronašao je novčanik sa 4.000 evra, a kada ga je vratio, od vlasnika nije dobio ni hvala

Nastavak na Akter...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.