Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Apr.2015, 09:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Poledica: Na putevima 320 klizišta
U Srbiji je na državnim putevima aktivno 320 klizišta, kazao je jutros državni sekretar Ministarstva građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, Miodrag Poledica.
"Mi moramo da znamo da imamo 16.000 kilometara državnih puteva i još oko 23.000 kilometara lokalnih puteva na kojima imamo oko 320 više ili manje aktivnih klizišta", kazao je Poledica za Radio-televiziju Srbije.
On je kazao da će ove godine biti popravljeno 150 kilometara najteže oštećenijih puteva, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << većinom u istočnoj i centralnoj Srbiji.
On je dodao da se upravo radi na 14 kilometara puta u blizini Beograda.
Kako je kazao plan je da do kraja godine budu završene deonica autoputa od Batajnice do Ostružnice, da se nastave radovi na "Pupinovom mostu" preko Dunava, da bude završena deonica Zrenjaninske petlje kod Pančevačkog puta i da se nastavi rad na putevima od Niša ka Bugarskoj i Makedoniji.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...







