Izvor: B92, 20.Avg.2012, 08:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pojačan saobraćaj na Pančevcu

Beograd -- Saobraćaj u Beogradu jutros je pojačan na Pančevačkom mostu u pravcu prema centru glavnog grada, izjavila je dežurni dispečer udruženja Žuti taksi Zorica Milić.

Povećan je i broj vozila u delu od Banovog brda i Čukaričke padine ka centru grada, ali u saobraćaju u Beogradu za sada nema većih gužvi.

Na beogradskim ulicama je 1.046 vozila javnog gradskog prevoza - 76 tramvaja, 78 trolejbusa i 892 autobusa, izjavio je Tanjugu glavni dispečer Gradskog saobraćajnog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << preduzeća Beograd Mića Dautović.

Završeni su radovi u ulicama Vitezova Karađorđeve zvezde, Kralja Milutina i Radničkoj, a okončana je i manifestacija "Bir fest" na Ušću, pa vozila na više linija ponovo saobraćaju redovnom trasom, rekao je Dautović.

On je podsetio da se i dalje obavljaju radovi u ulici Andre Nikolića zbog čega vozila na linijama 44, 46 i 55 još saobraćaju skraćenom trasom.

Sa Beogradske autobuske stanice planirano je 660 polazaka, a predviđen je vanredni polazak za Rems, dok je "Lasta" planirala da 597 vozila ostvare 6.252 polaska, a predviđen je vanredni polazak za Split, rečeno je Tanjugu u dispečerskim službama tih preduzeća.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Saobraćaj pojačan na Pančevcu

Izvor: Blic, 20.Avg.2012

Saobraćaj u Beogradu jutros je pojačan na Pančevačkom mostu u pravcu prema centru glavnog grada, izjavila je dežurni dispečer udruženja Žuti taksi Zorica Milić...Povećan je i broj vozila u delu od Banovog brda i Čukaričke padine ka centru grada, rekla je Milićeva i dodala da u saobraćaju...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.