Pogledajte snimak o kojem priča cela regija

Izvor: Kurir, 30.Sep.2014, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pogledajte snimak o kojem priča cela regija

Hrvatskim medijima proširila vest o ženi vozači koja je "preletela" tišnjanski most dok je bio podignut najmanje 2,5 metara.

Naime, neki su od starta zaključili da su svedoci priče preuveličali brzinu kojom je "preletela" most, a kao što to možemo videti u videu - bili su u pravu.

"Zaletela se iako je bilo upaljeno crveno svetlo, prošla između rampe i uzalud sam joj vikao i gestikulirao da se zaustavi jer nije me obadavala nego pun gas nastavila i preletela most u >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << trenutku dok je bio podignut već najmanje dva i po metra. I zaustavila se tek tamo na kopnu i sad sedi u kafiću. Došla je hitna pomoć, policije još nema, ne mogu verovati da je uspela. Ja sam bio uveren da će se prevrnuti", rekao je Tome Mejić Sidić i dodao da je sa ženom u "pežou" bila još jedna žena.

"Čulo se kao da je bomba pukla”, rekao je Tišnjanin koji radi u zgradi blizu mosta.

Indeks.rs

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.