Izvor: Blic, 04.Feb.2012, 18:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pogledajte kako se Švarceneger provodi u Indiji
Bivši guverner Kalifornije, glumac Arnold Švarceneger, otputovao je u Indiji, a s obzirom na čitav niz fotografija koje je objavio na svom Tviter profilu mora da je veoma uzbuđen zbog puta.
Legendarni Terminator je okačio na Tviter sliku na kojoj nosi ogrlicu od cveća uz poruku: "Ovako su me dočekali u Delhiju. Da li neko može da mi preporuči dobar restoran i da neki savet?".
Na svom proputovanju Arnold je uspeo da proba i indijski hleb, koji je ugrizao i slikao se sa njim.
Glumac redovno objavljuje postove na društvenoj mreži, pa fanovi imaju priliku da ga "prate svuda u stopu".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









