
Izvor: B92, 26.Jul.2019, 12:04 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podignuta optužnica za ubistvo studenta
Beograd -- Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je danas optužnicu protiv N. Đ. (29) kojom ga tereti da je u januaru na smrt izbo M. M. (24).
N. Đ.(29) iz Požarevca tereti se da je 27. januara rano ujutru na smrt izbo M. M. (24), ispred zgrade u Ulici Dimitrija Tucovića u Beogradu. Optužnica je podignuta za krivično delo teško ubistvo za koje je zaprećena kazna od 10 do 30 do 40 godina zatvora, saznaje Tanjug.
Tužilaštvo je takođe predložilo da se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << N.Đ. produži pritvor. O predlogu o pritvoru i potvrđivanju optužnice odlučivaće narednih dana krivicno vanpretresno veće Višeg suda.
N.Đ. je zimus na saslušanju tužilaštvu negirao ubistvo, tvrdeći da uopšte nije bio u ulici Ulici Dimitrija Tucovića u vreme ubistva, iako je, prema pisanju medija dan ranije, na saslušaju u policiji priznao ubistvo, koje je navodno izvršio iz "ličnog nezadovoljstva", iako ubijenog nikada pre nije video.
Prema pisanju medija, osumnjičeni je iz imućne porodice iz Požarevca, ali godinama živi u Begradu gde su mu roditelji kupili stan.
U Ulici Dimitrija Tucovića na Zvezdari 27. januara ujutru izboden je M.M, student iz Čačka, koji je od zadobijenih povreda preminuo u Urgentnom centru.
Podignuta optužnica za ubistvo studenta na Zvezdari
Izvor: RTS, 26.Jul.2019
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv mladića iz Požarevca kojom ga tereti da je zimus nasmrt izbo studenta iz Čačka. . Optužnica je podneta protiv N. Đ. (29) a na teret mu se stavlja krivično...