Izvor: Nezavisne Novine, 22.Okt.2019, 08:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Podignuta optužnica u slučaju "Jadran"
PODGORICA - Protiv grupe koja je pokušala da prošvercuje 56 kilograma kokaina na školskom brodu "Jadran", u Tivtu je podignuta optužnica koja je dostavljena Višem sudu na kontrolu, objavila je podgorička Pobjeda.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Povezane vesti
ŠVERCOVALI 56 KG KOKAINA NA ŠKOLSKOM BRODU: Crna Gora podigla optužnicu u slučaju "Jadran"
Izvor: Kurir, 22.Okt.2019
PODGORICA - Protiv grupe koja je pokušala da prošvercuje 56 kilograma kokaina na školskom brodu "Jadran" u Tivtu je podignuta optužnica koja je dostavljena Višem sudu na kontrolu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






















