Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 23.Okt.2009, 05:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Počinje "Nedelja UN-a u Srbiji"
BEOGRAD - Nedelja Ujedinjenih nacija u Srbiji, pod sloganom "Probudi se, pokreni se...", počinje danas i biće obeležena akcijama i aktivnostima koje će podržati svih 25 agencija svetske organizacije i njihovi partneri.
Reč je o aktivnostima koje su posvećene prevashodno problemima sa kojima se suočavaju mladi u našoj zemlji, saopštila je Služba za informisanje uprave grada Beograda.
"Dane UN u Srbiji" organizuje Misija svetske organizacije >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << u saradnji sa Kancelarijom za mlade Uprave grada Beograda, a uključene su omladinske asocijacije, diplomatske misije i međunarodne organizacije.
Osnovni cilj ovogodišnjih Dana UN u našoj zemlji je jačanje svesti o pet gorućih problema sa kojima se mladi suočavaju, a to su zapošljavanje, zdravlje, demokratska participacija u društvu i zaštita prirodne sredine.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...













