Počeo sastanak delegacije Beograda sa Miroslavom Lajčakom

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Nov.2023, 11:34

Počeo sastanak delegacije Beograda sa Miroslavom Lajčakom

U Briselu je danas počeo sastanak delegacije Beograda koju predvodi direktor Kancelarije za Kim Petar Petković

Specijalni izaslanik EU za dijalog je Miroslav Lajčak.

U delegaciji je i 18 eksperata koji su najbolje pripremljeni za razgovore o svim predviđenim temama, o Statutu ZSO, energetici, nestalima.

Lajčak će najpre održati bilateralne sastanke sa delegacijama Beograda i Prištine, nakon čega je predviđen trilateralni sastanak. 

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.