Počela jesenja akcija uređenja Banjaluke

Izvor: Nezavisne Novine, 15.Okt.2015, 12:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Počela jesenja akcija uređenja Banjaluke

BANJALUKA - Jesenja akcija čišćenja i uređnja Grada počela je danas čišćenjem Bulevara Milutina Milankovića u naselju Lazarevo.

Početak akcije ozvaničili su Slobodan Gavranović, gradonačelnik  i Aleksandar Bajić, direktor komunalnog preduzeća "Čistoća".

Akcija se sprovodi u koordinaciji sa preduzećma "Čistoća"  i "Eko euro tim", koja će obavljati odvoz otpada.

" Ova akcija kao i ona koja se radi u proljeće  ima za cilj sprečavanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << stvaranja divljih deponija, prikupljanje krupnog otpada, smeća, opalog lišća i drugog otpada koji zagađuje životnu sredinu", reakao je Gavranović.

Bajić je istakao da će biti postavljeni mobilni kontejneri zapremine pet metara kubnih, u koje će građani moći da odlažu krupni otpad.

Od danas  pa do 25. oktobra trajaće prva, a od 26. oktobra do 4. novembra druga faza jesenje akcije čišćenja i uređenja grad.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.