Plate u zdravstvu veće za pet odsto!

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Okt.2008, 21:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Plate u zdravstvu veće za pet odsto!

BEOGRAD - Vlade Republike Srbije donela je odluku o povećanju osnovice za obračun plata zaposlenih u zdravstvu, koja iznosi pet posto.

Plate zaposlenih u zdravstvenoj delatnosti počev od plate za septembar 2008. godine obračunavaće se i isplaćivati po osnovici koja iznosi 2.222,50 dinara neto

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.