Izvor: Nezavisne Novine, 05.Dec.2013, 07:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Plate rasle svim bužetskim korisnicima

BANJALUKA - Plate radnicima u pravosuđu, MUP-u i prosvjeti u posljednjih sedam godina povećane su više nego duplo u odnosu na one krajem 2005. godine.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Povezane vesti

Plate rasle svim bužetskim korisnicima

Izvor: Capital.ba, 05.Dec.2013

BANJALUKA, Plate radnicima u pravosuđu, MUP-u i prosvjeti u posljednjih sedam godina povećane su više nego duplo u odnosu na one krajem 2005. godine. Prema podacima Vlade RS, kada su ..

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.