Izvor: Vesti-online.com, 27.Dec.2013, 12:39 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pirlo se ranije vratio treninzima
Fudbaler Juventusa Andrea Pirlo skratio je svoj odmor i ranije se vratio treninzima kako bi što pre ušao u dobru formu uoči nastavka takmičenja u italijanskom prvenstvu, preneli su danas mediji.
Igra u derbiju: Andrea Pirlo
Pirlo je odsustvovao sa terena od početka meseca zbog povrede kolena koju je zadobio na utakmici protiv Udinezea. Kako je preneo Tutosport, Pirlo će danas doći u Juventusov trening centar Vinovo, dva dana pre svojih saigrača, gde >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << će odmah početi sa treninzima.
Takmičenje u Seriji A nastavlja se 5. januara, kada je na programu derbi između Juventusa i Rome, u Torinu od 20.45.
Crno-beli su posle 17 kola prvi na tabeli sa 46 bodova, dok Roma na drugom mestu ima pet bodova manje.
Nastavak na Vesti-online.com...
Pirlo se ranije vratio treninzima
Izvor: Dzungla.org, 27.Dec.2013
Fudbaler Juventusa Andrea Pirlo skratio je svoj odmor i ranije se vratio treninzima kako bi što pre ušao u dobru formu uoči nastavka takmičenja u italijanskom prvenstvu, preneli su danas mediji. . OpširnijeVesti Online













