Pink preoteo šou 48 sati svadba

Izvor: Vesti-online.com, 14.Jul.2011, 05:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pink preoteo šou "48 sati svadba"

Rat među beogradskim televizijama za rejting nastavlja se nesmanjenom žestinom, iako se leto zahuktava. Posle Prve TV koja je RTV Pinku preuzela nekoliko voditelja i emisija, ružičasta televizija uzvraća udarac, ali ne Prvoj već RTS-u. Posle šest sezona i pet godina emisija "48 sati svadba" sa RTS-a seli se na Pink.

Emisija dobija i novu voditeljku, pa će se umesto Irene Spasić, koja se udala i nedavno dobila bebu s budućim mladencima družiti glumica Anđelka Stević.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
Nije tajna da se Željko Mitrović, vlasnik RTV Pinka i Aleksandar Tijanić, direktor Javnog servisa RTS već godinama ne podnose, padale su i prozivke po novinama, pa sada ostaje da se vidi kako će Tijanić uzvratiti na ovaj udarac.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.