Petrovaradin: Muškarac izboden nožem

Izvor: B92, 09.Okt.2017, 20:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Petrovaradin: Muškarac izboden nožem

U Petrovaradinu je teško povređen 34-godišnji muškarac i prevezen je u Urgentni centar u Novom Sadu, pišu Večernje novosti.

Povrede su mu nanete oštrim predmetom, pretpostavlja se nožem.

Muškarac je, kako je ”Novostima“ kazala dr Mirjana Bursać, portparolka novosadske Službe hitne pomoći, zadobio ubodnu ranu na butini i nadlaktici, a ima i posekotinu na glavi.

Po njenim rečima, medicinska ekipa Hitne pomoći je u pomenutoj ulici intervenisala oko 19 časova, a povređeni je posle zbrinjavanja na mestu udesa, prevezen u Urgentni centar na reanimaciju.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.