Izvor: Blic, 01.Okt.2011, 03:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Penelope krstari Jadranom
Španska glumica Penelope Kruz sa suprugom Havijerom Bardemom i sinom Leonardom trenutno boravi na Korčuli u Hrvatskoj, gde u narednih sedam dana traje snimanje kadrova za film „Venuto al Mondo“.
Šarmantnu Špankinju koja u filmu glumi samohranu majku uspelo je da izbaci iz takta ponašanje meštana, koji su je fotografisali kako se rano ujutru kupa sa svojim osmomesečnim sinom Leonardom, pa je čak i policija morala da reaguje kako više ne bi bilo ovakvih ispada.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />Sa Penelope Kruz je došla i cela ekipa i snimanje se obavlja na ostrvu Pločica. Posle Korčule, snimanje će se nakratko nastaviti u Orebiću na Pelješcu, nakon čega svi odlaze u Rim.
Povezane vesti: Penelope Kruz nastavlja snimanje na Korčuli Čuvari za Penelope Penelope Kruz u Sarajevu probala bosansku kafu
Penelope Kruz krstari Jadranom
Izvor: medio.rs, 01.Okt.2011
Španska glumica Penelope Kruz sa suprugom Havijerom Bardemom i sinom Leonardom trenutno boravi na Korčuli u Hrvatskoj, gde u narednih sedam dana traje snimanje kadrova za film „Venuto al Mondo.














