Izvor: Press, 22.Jun.2009, 22:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pećinski čovek izbačen iz kuće
Britanac Hilair Pjurbrik, koji već 16 godina živi u pećini na svom zemljištu u Brajtonu, dobio je nalog za iseljenje jer u svojoj kući nema dovoljno požarnih izlaza
Borac za zaštitu životne sredine Hilair
Pjurbrik (46), koji više od decenije živi u pećini na svom zemljištu u Brajtonu
u Britaniji, primoran je da se iz nje iseli. Engleske vlasti ustanovile su da
Pjurbrikov dom nema dovoljno požarnih izlaza i da je...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Britanija: ,,Pećinski čovek'' izbačen iz kuće
Izvor: Cafe.ba, 22.Jun.2009
Britanac Hilair Pjurbrik, koji već 16 godina živi u pećini na svom zemljištu u Brajtonu, dobio je nalog za iseljenje jer u svojoj kući nema dovoljno požarnih izlaza
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










