Pazarci slavili u velikom derbiju

Izvor: SandzakPress.net, 21.Okt.2019, 12:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su gostujuću ekipu Metalca iz Gornjeg Milanovca sa 2:1, utakmici 15. kola Prve lige Srbije. Pazar je poveo golom Miloša Đokića u 51. minutu, izjednačio je Nikola Grbović u 60, a tri boda domaćinu doneo je Anes Hot u 72. minutu. Meč na novopazarskom Gradskom stadionu pratilo je oko 4.500 gledalaca. Metalac je drugi na tabeli sa 26 bodova, dok četvrtoplasirani Novi Pazar ima bod manje. Pazarci će u narednom kolu dočekati ekipu beogradskog Sinđelića, a tim iz Gornjeg Milanovca će gostovati Zemunu. (rtvnp)

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.