Pazarci ređaju pobjede!

Izvor: SandzakPress.net, 02.Nov.2014, 11:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Pazar – Fudbaleri Novog Pazara pobjedili su večeras na svom terenu Radnički iz Niša sa 3:1 u utakmici 11. kola Super lige Srbije. Novi Pazar je do trijmufa nad Nišlijama došao posle preokreta. Radnički je do prijednosti došao u 19. minutu, kada je Bratislav Punoševac glavom, posle centaršuta Aleksandra Jovanovića s desne strane, savladao Zlatka Zečevića. Golu Radničkog prijethodila je greška fudbalera Novog Pazara na sredini terena. Ipak, Novi Pazar je do poluvrijemena uspeo >> Pročitaj celu vest na sajtu SandzakPress.net << da stigne do preokreta. Prvo je Bruno Olivera de Matos u 42. minutu donio izjednačenje, a već je u naredom napadu domaća ekipa povela. Na 2:1 povisio je Dejan Rusmir iz jedanaesterca, koji je skrivio Jovanović upravo nad strelcem drugog gola za Novi Pazar. Konačan rezultat na Gradskom stadionu u Novom Pazaru postavio je miljenik domaće publike Admir Kecap u 69. minutu. Novom Pazaru je ovo treća uzastopna prvenstvena pobjeda, pa sada zauzima peto mjesto sa 19 bodova, dok je Radnički 14. sa devet. (sportske)

Nastavak na SandzakPress.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SandzakPress.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SandzakPress.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.