Izvor: Nezavisne Novine, 12.Apr.2017, 21:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pavlovac dobija dječje igralište

BANJALUKA - U banjalučkom naselju Pavlovac počela je gradnja dječjeg igrališta, čije otvaranje se očekuje za Dan grada. Igralište gradi "Paspalj kompanija" u okviru velike akcije Gradske uprave i društveno odgovornih kompanija.

U toku su radovi i na igralištima u Bulevaru Živojina Mišića u naselju Borik i parku "Mladen Stojanović", čiji se završetak očekuje takođe do obilježavanja Dana grada, kada bi trebalo da budu i otvorena.

Do sada su se na poziv za učešće u ovoj aktivnosti odazvale 24 društveno odgovorne kompanije, a Gradska uprava i dalje nastavlja ovu akciju.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.