Pao avion na Aljasci, deset nastradalih

Izvor: Blic, 08.Jul.2013, 08:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pao avion na Aljasci, deset nastradalih

ALJASKA - Mali avion koji je služio kao vazdušni taksi, srušio se na Aljasci, pri čemu je poginuo pilot i devet putnika u letelici, javili su kasno sinoć američki mediji.

Nacionalni odbor za bezbednost saobraćaja potvrdio je pogibiju deset ljudi, ali još uvek nije poznato koliko je ukupno putnika bilo, niti su identifikovani nastradali.

Megan Piters iz policije Aljaske rekla je da je avion bio u potpunom plamenu pre nego što su vatrogasci stigli do njega. >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic <<

Još uvek nije poznato da li se nesreća dogodila prilikom poletanja ili sletanja aviona.

Stanovnici Aljaske često koriste avio prevoz u putovanjima po toj američkoj saveznoj državi.

Do ove nesreće je došlo dan nakon što se avion “boing 777” kompanije “Ejžijana Erlajns” srušio prilikom sletanja u San Francisku, kada su dve osobe poginule, a veliki broj je povređen.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Pao avion na Aljasci, deset nastradalih

Izvor: Mondo, 08.Jul.2013

Mali avion koji je služio kao vazdušni taksi, srušio se na Aljasci, pri čemu je poginuo pilot i devet putnika u..

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.