Palma čelendž: Političari, šta kažete?

Izvor: Mondo, 29.Nov.2017, 11:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Palma čelendž": Političari, šta kažete?

Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma predložio je da 2018. godina bude godina štednje za političare, kao i da se funkcioneri u lokalnim samoupravama odreknu dnevnica i plata.

Govoreći na 4. izbornoj skupštini Gradskog odbora JS u Oficirskom domu u Nišu, Marković je rekao da tako prikupljen novac treba da bude usmeren građanima koji teško žive.

Predložio je da automobili lokalnih samouprava voze bolesne i najbolje studente, a ne rukovodioce.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << />
Kaže i da vlast nije luksuz, odnosno da političari ne treba samo da sede u foteljama, već je neophodno da rade za narod koji ih je izabrao.

Svi Palmini hitovi (VIDEO)

Marković je podsetio da je grad Jagodina prodao fotelje svojih funkcionera koji sada sede na hoklicama, a da je novac dodeljen socijalno ugroženim porodicama sa više dece.

Predsednik JS govorio je i o borbi protiv bele kuge koja je za partiju na čijem je čelu primaran zadatak.

Ljudi moji, čudo - 2 kule od 150 metara u Jagodini

"Mi se zalažemo da borba protiv bele kuge bude svakodnevna, da se položaj zaposlenih i nazaposlenih porodilja i trudnica u potpunosti izjednači, da se stimulišu porodice sa troje i više dece, da se pomažu deca kada pođu u školu. Za Jedinstvenu Srbiju je porodica svetinja", rekao je Marković.

Marković je ocenio da Vlada Srbije radi dobro, pohvalio rad predsednika Aleksandra Vučića i istakao značaj ministra spoljnih poslova Ivice Dačića napominjući da kad god on ode u inostranstvo neka od članica Ujedinjenih nacija povuče priznanje Kosova.

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Palma poručio lokalnim političarima da rade besplatno

Izvor: juGmedia, 29.Nov.2017

Lider Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma, poručio je u Nišu lokanim političarima da rade besplatno, jer je tražio da se odreknu i plata i dnevnica,  jer  vlast nije luksuz, odnosno da političari ne treba samo da sede u foteljama, već je neophodno da rade za narod koji ih je izabrao...“Moj...

Nastavak na juGmedia...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.