Izvor: B92, 31.Jan.2008, 15:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pale: Preminula i treća osoba

Banja Luka -- Rade Magazin iz Bratunca preminuo je noćas od teških povreda koje je zadobio u eksploziji na autobuskoj stanici na Palama.

Direktor Kliničkog centra Istočno Sarajevo Milan Pejić rekao je da, uprkos naporima lekara, Magazin nije mogao da preživi teške povrede stomaka i pluća. Magazin je juče u trenutku eksplozije naprave postavljene pod automobil "golf" u krugu autobuske stanice čekao autobus.

Od posledica eksplozije juče su na licu mesta poginuli >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Vlatko Mačar, vlasnik kafića "Omerta" ispred koga je vozilo dignuto u vazduh, i Mladen Vlaškić sa Pala.

Mačar je imao kriminalni dosije, a policija ga je dovodila u vezu sa ubistvima koja su se ranije dešavala na području Istočnog Sarajeva.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.