Izvor: RTS, 15.Jun.2010, 11:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pala letelica u Sidneju
Jedna osoba je poginula, a šest je povređeno, kada je pala letelica, a zatim se zapalila u parku blizu škole u predgrađu Sidneja. U vreme pada u školi nije bilo nastave.
Jedna letelica je pala i zapalila se, u parku blizu škole u predgrađu jugozapadnog Sidneja. Australijske vlasti su potvrdile da je poginula jedna osoba, od dvoje ljudi, koliko ih je bilo u letelici.
Prilikom pada povrđeno je šest osoba, uključujući i jedanaestogodišnju devojčicu. >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS <<
Pošto je udario u električni stub, hiljade domaćinstava je ostalo bez struje. Policija je blokirala okolne ulice i evakuisala stanovnike.
U vreme pada, nije bilo nastave u školi.


