PUPS: Izađite na izbore

Izvor: RTS, 03.Maj.2012, 12:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PUPS: Izađite na izbore

Potrebno je da svi izađemo na izbore i damo glas onoj opciji koja se po vašem mišljenju potvrdila u proteklom periodu kao pozitivna, poručuje Jovan Krkobabić predsednik Partije ujedinjenih penzionera Srbije.

Predsednik Partije ujedinjenih penzionera Srbije (PUPS) Jovan Krkobabić pozvao je građane da izađu na nedeljne opšte izbore.

"Potrebno je da svi izađemo na izbore i damo glas onoj opciji koja se po vašem mišljenju potvrdila u proteklom periodu kao pozitivna", >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << istakao je Krkobabić u izjavi dostavljenoj medijima.

On je ocenio da je sud naroda uvek najtačniji i najpravedniji i poručio građanima  da ne dozvole da im drugi određuju sudbinu.

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.