PRVI NASTUP POSLE RIJALITIJA Ruzica u gacicama pevala na splavu

Izvor: medio.rs, 10.Avg.2015, 00:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRVI NASTUP POSLE RIJALITIJA Ruzica u gacicama pevala na splavu

Bivša modelsica je na nastupu bila veoma provokativno obučena - na sebi je imala samo kratak crni top i gaćice

Bivša učesnica "Parova" Ružica Veljković imala je svoj prvi muzički nastup nakon završetka šoua.

Ružica se uortačila sa Veljkom Dabetićem, koji joj je nekada bio cimer u vili, a sada je njen menadžer.

Veljkovićeva je pevala na jednom splavu u Bačkoj Topoli, a sa njom su na nastup pošle sestra Tamara i još jedna učesnica "Parova" - Tijana Ajfon, dok njen dečko Filip Đukić nije bio tu.

Bivša modelsica bila je veoma provokativno obučena - na sebi je imala samo kratak crni top i gaćice.

Nastavak na medio.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta medio.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta medio.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.