PRETERALA SA TABLETAMA: Šer preživela srčani udar

Izvor: Kurir, 31.Mar.2013, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRETERALA SA TABLETAMA: Šer preživela srčani udar

Lekar koji je došao u kućnu posetu pevačice rekao je da je preterala s tabletama i lošom ishranom, izjavio je blizak prijatelj pevačice

Pevačica i glumica Šer (66) pretrpela je blaži srčani udar i zabrinula svoje prijatelje koji misle da su problem sa snimanjem albuma, borba sina Elijaha s drogom i ćerke Čaz koja menja pol, ostavili psihičke posledice koje su izazvale fizičku reakciju.

Šer je uvek bila veoma hrabra i njeno zdravlje je >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << patilo zbog toga. Sve je počelo pre nekoliko dana kada je osetila nepodnošljivu bol u grudima. Pošto nije htela da ide kod lekara, sin je unajmio privatnu medicinsku sestru.

Lekar koji je došao u kućnu posetu pevačice rekao je da je preterala s tabletama i lošom ishranom, izjavio je blizak prijatelj pevačice.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.