POSLANIK DS VLATKO RATKOVIĆ PREŽIVEO INFARKT

Izvor: Kurir, 22.Okt.2010, 09:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POSLANIK DS VLATKO RATKOVIĆ PREŽIVEO INFARKT

BEOGRAD - Dobro je prošao! Poslanik DS i predsednik Zakonodavnog odbora Skupštine Srbije Vlatko Ratković (45), koji je u sredu na putu do parlamenta doživeo infarkt, operisan je na odeljenju hirurgije Kliničkog centra u Beogradu, saznaje Kurir. Ratkoviću je, prema rečima našeg izvora iz KCS, ugrađen stent na bolesnom krvnom sudu.

- Sada je stabilno, zadržan je na bolničkom lečenju. Očekuje se da će oporavak teći normalno - kaže naš sagovornik.

Ratković u izjavi >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << za Kurir potvrđuje da se posle pretrpljenog infarkta oseća dobro.

- Dobro sam, nadam se da ću se brzo oporaviti. Kolege iz stranke i iz Skupštine me posećuju... Izvinite me, ali zaista više ne mogu da pričam - rekao nam je kratko Ratković, ne želeći da otkrije ko ga je od kolega posetio.

- Bili su svi - poručuje Ratković.

U DS juče nisu bili raspoloženi za razgovor o bolesnom kolegi, ali kako saznajemo, Ratkovića je u sredu posetila predsednica poslaničke grupe ZES Nada Kolundžija i još nekoliko poslanika.  

(N. P.)

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.