PORNO-PROFA DOBILA OTKAZ

Izvor: Kurir, 24.Nov.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PORNO-PROFA DOBILA OTKAZ

Profesorka književnosti suspendovana zbog svoje honorarne delatnosti

Ana Kirijani, 39-godišnja profesorka književnosti, nastupa pod umetničkim imenom “Madamveb” u erotskim hardkor predstavama na internetu. Odbor za školstvo i obrazovanje regije Friuli-Venecija-Đulija u obrazloženju njene suspenzije naveo je da takve aktivnosti u slobodno vreme smatra nespojivim sa obrazovnim radom. Kirijani, koju su italijanski mediji prozvali “porno-profom”, tvrdi da je uvek strogo >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << odvajala svoj hobi od profesorskog poziva.

- Moje ponašanje u školi oduvek je bilo profesionalno i besprekorno. Ja sam normalna žena koja ima porodicu i radi kao nastavnik. Ali, osim toga želim da proširim horizonte. A želim i seks! - izjavila je Kirijani za agenciju AGI.

Pre pet godina, kada je kao profesor književnosti radila u gimnaziji u Pordenoneu na severoistoku Italije, učenici su zidove školskog toaleta oblepili njenim golišavim fotografijama koje su skinuli sa interneta. Posle toga je premeštena da predaje u večernjoj školi za odrasle u susednom mestu. Internet nastupi Madamveb na Erotskom festivalu Venera u Berlinu prošlog meseca privukli su veliki broj novih obožavatelja i njena popularnost neverovatno je porasla. Upravo to je nateralo italijanske vlasti da je udalje s novog posla.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.