Izvor: Kurir, 28.Apr.2011, 22:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PORAZ OMLADINACA SRBIJE OD VELSA
SARPSBORG - Omladinska fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je danas u norveškom gradu Sarpsborgu od odgovarajuće selekcije Velsa rezultatom 3:2 (2:1), u prvom kolu drugog kruga kvalifikacija za učešće na prvenstvu Evrope.
U okviru Grupe 6 drugfi meč igraće Norveška i Moldavija.
Narednu utakmicu omladinci Srbije igraju 30. aprila protiv vršnjaka iz Moldavije.
Strelci na današnjem meču bili su Milunović u 39. i Lukić u 90. za srbiju, a Peniket u 36. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i 43. i Alfi u 90. minutu iz penala za Vels.
Selektor Dejan Govedarica je protiv Velšana izveo sledeći sastav: Stefanović, Petković, Malbašić (Lukić), Ćosić, Milunović (Trujić), Mrkela, Brašanac, Despotović (Pešić), Čaušić, Pantić, Nastasić.
Prvenstvo Evrope za fudbalere do 19 godina biće održano od 20. jula do 1. avgusta u Rumuniji.

















