PONOVO STRELAC: Ljajić postigao gol, Bolonja preokrenula

Izvor: Kurir, 26.Feb.2013, 23:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bivši reprezentativac Srbije doneo je prednost Fiorentini, međutim, Bolonja je uspela da preokrene rezultat

Srpski fudbaler Adem Ljajić bio je strelac jedinog gola za Fiorentinu u porazu Viole od ekipe Bolonje (2:1).

Ljajić je u 27. minutu doneo prednost Fiorentini, ali Bolonja je preko Mote i Kristodopulosa u drugom poluvremenu preokrenula rezultat i zabeležila trijumf.

Fiorentina je tako propustila priliku da prestigne Inter i izjednači se sa Milanom na četvrtom mestu na tabeli.

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.