POLICAJAC - DILER IZ BORA Živeo u luksuzu, menjao automobile, a kada su ga uhapsili pitao kolege: Možemo li sve da zaboravimo?

Izvor: Blic, 05.Okt.2017, 21:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POLICAJAC - DILER IZ BORA Živeo u luksuzu, menjao automobile, a kada su ga uhapsili pitao kolege: "Možemo li sve da zaboravimo?"

Pripadnici Odeljenja za suzbijanje opšteg kriminaliteta lišili su slobode I.S. saobraćajnog policajca u Policijskoj upravi u Boru, zbog sumnje da je počinio krivično delo neovlašćeno držanje i stavljanje u promet opojnih droga.

- Sumnjali smo već duže vreme da se I.S bavi preprodajom marihuane, misleći da ga od zakona štiti uniforma. Koliko se on opustio, možda najbolje govori podatak da je u poslednje vreme promenio nekoliko luksuznih automobila - kaže izvor iz policije.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Policajci su imali dojavu da je njihov kolega pošao da proda određenu količinu marihuane. Sačekali su ga da da proda deo robe, sve to uredno usnimili i pustili ga da se vrai kući.

- Kada smo mu zazvonili na vrata, I.S. je prebledeo kao krpa. Pokazali smo mu nalog i pretresom, kod njega u džepu, pronašli 37 grama marihuane. Videvši da je pao, upitao je kolege: ’’Da li ja mogu ovo da bacim i da zaboravimo da se ovo desilo’’ – kaže naš sagovornik.

Policiji bolji dokaz od toga nije trebao, nakon čega je I.S. lišen slobode i određen mu je pritvor od 48 sati.

I.S. inače živi u zgradi u kojoj stan ima i jedan od najviših policijskih funkcionera u Policijskoj upravi u Boru, i koji je svim tim policajcima neposredan rukovodilac.

-Naš šef je tog dana bio na službenom putu u Beogradi i vratio se kući baš u trenutku hapšenja. Ljubazno smo ga zamolili da se udalji sa mesta hapšenja, što je on i učinio - navodi naš sagovornik.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

POLICAJAC DILER IZ BORA: Kolege ga uhvatile dok je prodavao marihuanu, a onda je pokušao da se "izvadi" na najsmešniji način

Izvor: Press, 06.Okt.2017, 10:19

Policajac se, nakon obavljenog posla, vratio kući, nakon čega su mu kolege, sa nalogom za pretres, pozvonile na vrata. . Foto-ilustracija: Flickr/Keith Allison, AP/Tanjug. I.S. (40), saobraćajac iz Policijske uprave u Boru,...

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.