Izvor: medio.rs, 14.Jan.2016, 01:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POCINJE NOVA SEZONA TLZP Dara trazi 120.000 evra
Dari Bubamari posle seks-skandala skočila cena, pa hoće da se opari dok je u centru medijske pažnje zbog golišavih fotografija
Pevačica Dara Bubamara tražila je basnoslovnih 120.000 evra za učešće u šou programu "Tvoje lice zvuči poznato" (TZLP)! Treća sezona ovog šou programa počeće da se emituje krajem februara. Osim Dare Bubamare trebalo bi da učestvuju još i Rada Manojlović, Milica Pavlović, Mina Lazarević, Ivan Gavrilović i Bogoljub Mitić Đoša.
>> Pročitaj celu vest na sajtu medio.rs << />Iako je Radojka verovatno lupila ovu cifru da bi odbila producente, oni ipak, razmatraju da ispune njene uslove:
"Dara Bubamara bi bila idealana za ovaj muzički šou program, a u produkciji su svesni da bi im ona svojim učešćem digla gledanost. Posle seks skandala u kom se našla ona je postala popularnija što dokazuju i njeni nastupi na kojima se traži karta više.
Međutim, s obzitom na to da se honorari za učesnike kreću između pet i 15 hiljada evra novac koji Dara traži je prevelik za budžet produkcijske kuće. Ali pregoviri su i dalje u toku", kaže izvor anonimni blizak produkciji.









