Izvor: Kurir, 15.Jul.2011, 16:27 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POČELA SEČA STRUJE DUŽNICIMA U NOVOM SADU
NOVI SAD - Elektrodistribucija Novi Sad, koja je deo kompanije Elektrovojvodina, saopštila je da je pojačala akciju isključenja dužnika.
Ova elektrodistribucija je u saopštenju za javnost navela da je bila prinuđena na ovu akciju zbog velikih dugovanja potrošača po prethodnim računima.
Oni su se zahvalili kupcima koji redovno izmiruju svoje obaveze i podsetili da se na taj način može ostvariti popust od pet odsto.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















