Izvor: Kurir, 16.Nov.2008, 14:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POBEDA POSVEĆENA NAVIJAČIMA
ŠANGAJ, 16. novembar 2008. (FoNet) - Srpski teniser Novak Đoković je današnju pobedu na Masters kupu, gde je u finalu sa 6-1, 7-5 porazio Rusa Nikolaja Davidenka, posvetio porodici i navijačima u Srbiji. "Jako sam srećan zbog titule", rekao je Đoković, koji je osvojo 625.000 dolara i mercedesov džip, javlja AP. Zahvaljujući se kineskim navijačima, koji su ga satima čekali ispred hotela, Đoković je izjavio: "Nikada u životu nisam iskusio nešto slično onome što mi se dešavalo ispred hotela. Svake noči sam dobijao najmanje tri poklona".
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









