PEVAČ NA OPTUŽENIČKOJ KLUPI! Počelo suđenje Toniju Cetinskom zbog kobne SAOBRAĆAJNE NESREĆE

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Maj.2019, 10:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PEVAČ NA OPTUŽENIČKOJ KLUPI! Počelo suđenje Toniju Cetinskom zbog kobne SAOBRAĆAJNE NESREĆE

U Opštinskom sudu u Pazinu jutros je počelo suđenje Toniju Cetinskom (49) za saobraćajnu nesreću sa smrtnim posledicama. 

Počela je rasprava, sudija Tanja Prenc Kanis pročitala je optužnicu, a Cetinski se izjasnio kako nije kriv.

Opštinsko državno tužilaštvo tvrdi da je mogao da izbegne nesreću, a to će kako tvrde i dokazati.

Podsetimo, državno tužilaštvo je početkom 2019. godine podiglo optužnicu protiv Tonija Cetinskog koji se tereti >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << da je 3. novembra 2017. u centru Rovinja skrivio nesreću u kojoj je poginuo 62-godišnjak.

Prema optužnici poznati pevač se tereti da je upravljao vozilom marke "mercedes" i da u nepreglednom levom zavoju nije prilagodio brzinu kretanja stanju na putu, preglednosti i slično. Zbog toga mu se na teret stavlja da nije obratio pažnju i da je vozilom prešao preko tela pešaka koji je na leđima ležao na putu narušenog zdravlja i u teškom akutnom alkoholisanom stanju sa 3,46 promila alkohola.

Muškarac je tada smrtno stradao.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.