
Izvor: SrbijaDanas.com, 26.Apr.2021, 12:48
PANIKA U BEČU! Policija uhapsila srpskog KASAPINA, "tretmanima" UNAKAZIO žene i za to uzimao veliku sumu novca!
Užas u Beču.
Državljanin Srbije (33) uhapšen je juče u Beču pod sumnjom da je ženama pružao estetske tretmane posle kojih su one završavale u bolnici.
Sumnja se da je srpski "kasapin", kako su ga prozvali bečki mediji, na ovaj način dnevno zarađivao i do 3.000 evra.
Osumnjičen je iznajmljivao stanove u Beču gde je pružao takozvane estetske tretmana. Klijente je pronalazio preko oglasa na društvenim mreža. Policija je utvrdila da osumnjičeni >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << nema nikakvo medicinsko znanje zbog čega je rizikovao da ozbiljno povredi svoje pacijente kroz "lečenje".
Jedna žena je posle lečenja zadobila povrede, pa je morala da pomoć potraži u bonici i odmah su je primili na hirurško lečenje. Posle tužbe koju je ova žrtva podnela, policiji je i pokrenula istragu.
Zahvaljujući pažljivim istražnim radnjama Uprave policije unutrašnjeg grada, 33-godišnjak je juče uhapšen u iznajmljenom stanu i to dok se pripremao za predstojeće tretmane. Ispitan je po nalogu bečkog javnog tužilaštva. Kod kasapina je zaplenjen i dnevni pazar od 2.680 evra.
Bečka policija hitno je upozorila da prihvati takve ponude za estetske tretmane, koje se oglašavaju samo putem društvenih mreža.
- Ne verujte nijednoj objavi na društvenim mrežama. Proverite recenzije drugih klijenata i napravite internet istraživanje - apelovalaje bečka policija.
Nastavak na SrbijaDanas.com...