Izvor: Mondo, 25.Avg.2014, 08:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ovo se kosi sa moralom!
Uprava ove države smatra da pevačicin koncert krši "moral i običaje".
Foto: Instagram/MileyCyrus
Fanovi iz Dominikanske republike neće imati priliku da 13. septembra gledaju kako Majli Sajrus liže prateće igrače, jaše ogromni penis i "tverkuje", jer je njen koncert u Santo Domingu zabranjen. Povezane vestiPogledajte: Džinovski penis na koncertu!Nije striptiz, to je koncert...Majline Instagram "gadosti"
"Preduzeli smo ovu meru jer pevačica često >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << tokom nastupa vrši činove koji se kose sa moralom i običajima, što je po našem zakonu kažnjivo", saopštila je Komisija za javne nastupe Dominikanske republike.
Ni predstavnici mlade zvezde, ni organizatori koncerta nisu se još uvek oglasili povodom zabrane. Ulaznice za nastup koštaju od 27 do 370 dolara.
Najnovije i najzanimljivije vesti iz sveta zabave, kulture, muzike, filma, lifestyle, putovanja i seksualnosti pratite na našoj Facebook stranici - MONDO Zabava, kao i na Twitteru @Mondo_zabava.














