Izvor: Blic, 10.Feb.2014, 22:44 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ovo je Cecina vila na Kipru
Pored kuće na Dedinju pevačica ima i vilu u Aja Napi gde letuje svake godine. Škola: Ceca je decu preselila na Kipar 2011. godine
Na fotografijama koje „Blic“ ekskluzivno donosi vidi se kako izgleda zdanje u kom Ceca najradije boravi kad god joj obaveze to dozvoljavaju.
Odmor: Kuća se prostire na 400 kvadrata
Prijatelji srpske zvezde kažu da se njena kiparska oaza prostire na 400 kvadratnih metara, kao i da je njena vila na Dedinju daleko raskošnije >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << opremljena. Inače, vilu u letovalištu u Aja Napi Ceca je na kredit kupila 2006.
Pogled: Kuća se nalazi na samoj obali mora
Ceca je godinama odlazeći u ovu ostrvsku zemlju jako zavolela tamošnji ambijent i stekla prijateljstva, a i njena deca su se tamo školovala.
- Imam komšije Irance, Kiprane i Ruse s kojima imam sjajan odnos. To su ostvareni ljudi kojima ništa ne znači moja slava u Srbiji. U Aja Napi je predivno leto, a prija mi i da odem tamo kad u Srbiji zahladni. Dragocen mi je mir koji imam u mojoj drugoj kući - kaže Ceca.
Porodica: Pored Cece cela njena porodica letuje na Kipru
Zanimljivo je da u dvorištu postoji freskama oslikana kapela koju su osveštali sveštenici Srpske pravoslavne crkve.
Pevačicina familija takođe rado odlazi u čuveno letovalište, a neko od starijih članova porodice je u svakom trenutku boravio uz Cecinu decu koja su tamo provela tri godine na školovanju u čuvenoj školi Paskal.
Inače, cene nekretnina u ovom popularnom letovalištu, u zavisnosti od lokacije kreću se od 150.000 evra za manje kuće, pa i do dva miliona koliko koštaju najraskošnije vile.
Najčitanije SADA:
Ovo je Cecina vila na Kipru
Izvor: Dzungla.org, 10.Feb.2014
Pored kuće na Dedinju pevačica ima i vilu u Aja Napi gde letuje svake godine.. OpširnijeBlic







