Ovako Mila Popović sprečava građane da uđu u Skupštinu grada (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 12.Okt.2021, 16:23

Ovako Mila Popović sprečava građane da uđu u Skupštinu grada (FOTO)

U Skupštini grada Beograda održava se javna sednica Komisije za planove na kojoj se raspravlja o primedbama na Plan generalne šinskih sistema grada Beograda.

Na sednici je prisutan Goran Vesić, zamenik gradonačelnika Beograda kao i Andrija Mladenović, pomoćnik gradonačelnika.

Sednici prisustvuju predstavnici britanske kompanije WSP koja je radila Master plan saobraćaja koji je prethodio odredjivanju trase metroa, predstavnici kompanije Ežis koja radi projekat >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << beogradskog metroa i Saobraćajni fakultet koji radio transportni model saobraćaja grada Beograda.

Prisustvuju i predsednici gradskih opština kroz koje prolazi beogradski metro.

U ovom trenutku u zgradu je uspelo da udje 19 podnosilaca amandmana a ispred zgrade je još 35 onih koje Djilasov predstavnik Mila Popović sprečava da udju histerični vičući na njih da Beogradu ne treba metro i da svako ko udje on je za Vučića i Vesića. Više o tome OVDE.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.