Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 27.Jun.2011, 18:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Otvorena suvenirnica u Temerinu
TEMERIN -
Pokrajinski sekretar za rad, zapošljavanje i ravnopravnost polova Miroslav Vasin otvorio je u Temerinu Vojvođansku suvenirnicu, u kojoj će se prodavati rukotvorine i proizvodi seoskih ženskih udruženja.
Tom prilikom Vasin je istakao da se ovakvi objekti otvaraju kako bi se poboljšala turistička ponuda u pokrajini, ali i da se zaposle žene.
U planu je da se do kraja godine otvori još 10 suvenirnica u Vojvodini.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





