Izvor: Nezavisne Novine, 19.Jan.2015, 20:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otvorena izložba karikatura

BANJALUKA - U Banjaluci je večeras otvorena izložba karikatura sa međunarodnog konkursa karikature časopisa "Nosorog", na kojoj je predstavljeno 115 radova.

Glavni i odgovorni urednik časopisa "Nosorog" Goran Kljajić rekao je da se na međunarodni konkurs karikature prijavilo 108 autora iz 40 zemalja, a da je na izložbi radove izložilo njih 70.

On je napomenuo da su na izložbi karikatura predstavljeni čuveni svjetski filozofi.

Kljajić je rekao novinarima da je gradska uprava Banjaluke pomogla u provođenju  ovog konkursa.

Izložba karikatura biće otvorena do 31. januara u Narodnoj i univerzitetskoj biblioteci Republike Srpske.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.