Otvara se Državni data centar

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 07.Dec.2017, 11:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Otvara se Državni data centar

U Beogradu će u utorak 12. decembra biti otvoren prvi Državni data centar, gde će biti smeštena ključna informaciono-komunikaciona infrastruktura značajna za efikasno funkcionisanje elektronske uprave. 

Data centar će, kako je najavila kancelarija za informacione tehnologije i elektronsku upravu, svečano otvoriti premijerka Srbije Ana Brnabić, direktor te kancelarije Mihailo Jovanović i direktor Telekoma Srbija Predrag Ćulibrk.

U Državnom data centru biće >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << smeštena ključna informaciono-komunikaciona infrastruktura značajna za efikasno funkcionisanje elektronske uprave i razvijanje novih usluga za građane i privredu koje će dovesti do ekonomičnijeg korišćenja postojećih i novih resursa.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.