Izvor: Danas, 08.Dec.2015, 13:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Osumnjičeni za primanje i davanje mita

Užice - Užička policija uhapsila je Z. A. (52) iz Užica i Ž. B. iz Arilja zbog sumnje da su primili mito, kao i H. LJ. (40) i M. B.(41) iz Prijepolja, koji se sumnjiče za davanje mita.

- Sumnja se da su zaposleni u Zdravstvenom centru u Užicu - Ž. A. i Ž. B. posredstvom svog poznanika M. B. zahtevali i dobili novac od H. LJ. kako bi joj obezbedili dijagnostiku preko reda - saopštila je Policijska uprava Užice i navela da su svi osumnjičeni, po odobrenju tužioca, zadržani u policiji do 48 sati.

Nastavak na Danas...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.