Izvor: Nezavisne Novine, 16.Sep.2016, 12:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Osuđenici isjekli rešetke i pobjegli iz zatvora
BANJALUKA - Dvojica osuđenika koji su služili kazne u Centralnom zatvoru u Beogradu pobjegla su iz zatvora i za njima je raspisana potjernica.
Zatvorenici, obojica iz Beograda, osuđeni su na četiri i sedam mjeseci zatvora zbog nanošenja lakših povreda i sitnih krađa, rečeno je u Ministarstvu pravde.
Osuđenici su juče ujutru pobjegli iz kuhinjskog magacina gdje su radili kao pomoćno osoblje, budući da su bili u poluotvorenom tretmanu, što znači da su mogli >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << slobodno da se kreću po određenom dijelu zatvora.
Dvojica osuđenika pobjegla su kroz prozor magacina. Isjekli su prozorske rešetke, provukli se u dvorište, a potom preskočili ogradu u tom delu zatvora i pobjegli.
Policija je izvršila uviđaj, a za njima je raspisana potjernica.
Nastavak na Nezavisne Novine...









