Ostavke u KK Crvena zvezda

Izvor: Politika, 30.Jun.2010, 13:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ostavke u KK Crvena zvezda

Predsednik Košarkaškog kluba Crvena zvezda Vladislav Lučić podneo je ostavku zbog nezavidne materijalne situacije u klubu.

Pored Lučića, ostavke na članstvo u Upravnom odboru podneli su Božidar Maljković, Bratislav Đorđević, Milorad Belić, Predrag Nikolić, Vladimir Kostić i Nikola Marjanović, dok je u klubu ostao Mirko Pavlović.

Crvena zvezda će od 1. jula biti u stečaju, a Lučić >> Pročitaj celu vest na sajtu Politika << i članovi Upravnog odbora povukli su se sa funkcija zbog nemogućnosti da pronađu rešenje koje bi to sprečilo.

Narednih dana Crvena zvezda će od strane nadležnog suda dobiti stečajnog upravnika koji će voditi klub zajedno sa Pavlovićem, ovlašćenim od strane dosadašnjeg Upravnog odbora.

Očekuje se da će za stečajnog upravnika biti imenovan Svetozar Obrenović, dugogodišnji funkcioner „crveno- belih” koji je upoznat sa situacijom u klubu.

Tanjug

objavljeno: 30/06/2010

Nastavak na Politika...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Politika. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Politika. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.