
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 28.Apr.2021, 12:01
Osmoro poginulih u požaru u hostelu u Rigi
U centru Rige je rano jutros stradalo osam ljudi, od kojih su neki strani državljani, nakon što je izbio požar u zgradi u kojoj je smešten hostel koji je očigledno radio ilegalno.
Vatrogasci i spasioci letonske vatrogasno-spasilačke službe saopštili su da su oko 5:00 sati ujutru upućeni na mesto događaja, prenosi agencija AP.
Šesti sprat zgrade i krov su bili u plamenu, a spasioci su pronašli osam žrtava.
Evakuisali su još 24 osobe iz prostorija, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << izvestila je novinska agencija "Baltik njuz".
Letonska državna televizija emitovala je snimke plamena, na kojem se vidi i više vatrogasnih vozila i merdevina koje su se pružale do vrha zgrade.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Požar u ilegalnom hostelu u centru Rige, stradalo osam osoba
Izvor: N1 televizija, 28.Apr.2021
Najmanje osam ljudi, od kojih su neki strani državljani, poginulo je u požaru u zgradi u kojoj se nalazio hostel koji je ilegalno radio u centru Rige, glavnog grada Letonije.