Organizovana straža protiv lopova

Izvor: B92, 23.Avg.2012, 10:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Organizovana straža protiv lopova

Novi Sad -- Žitelji opštine Žabalj organizovaće straže u četiri atara u nameri da sačuvaju letinu od lopova i za to su dobili i četiri miliona dinara od opštinskih vlasti.

Tokom dana na pristupnim putevima prema žabaljskim atarima stražariće po jedan nenaoružani čuvar, dok će noću biti angažovana dva čuvara na svakom atarskom putu, prenela je danas Radio-televizija Vojvodine.

Od 1. septembra će biti angažovano više od 150 čuvara u atarima, kako bi se pristupni putevi u saradnji s policijom detaljno kontrolisali, a akcija će trajati sve dok sva letina ne bude u ambarima domaćina.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.