Optičarska radnja ima najlepši izlog na Starom gradu

Izvor: Blic, 04.Feb.2013, 18:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Optičarska radnja ima najlepši izlog na Starom gradu

Savet za zaštitu životne sredine Gradske opštine Stari grad izabrao je izloge na teritoriji te opštine koji su bili najlepše uređeni tokom prethodne godine. Optička radnja ,,Sole“ dobitnik je ovogodišnjeg priznanja za najlepši izlog, drugo mesto pripalo je buticima Burberry i Distante a treće mesto ravnopravno su podelili restoran Br&oni i butik L’aterier. Izlog radnje "Sole"

Prema rečima žirija ovogodišnji pobednik prikazao je veliku kreativnosti i maštu iako >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << se radi o maloj firmi.

U radnji ,,Sole“ pokazali su kako naočare za vid mogu poslužiti kao ukras, kako za lice, tako i za novogodišnji izlog.

Obzirom da su ove godine izlozi verno oslikavali novogodišnje raspoloženje i da su se aranžeri izuzetno potrudili, Savet za zaštitu životne sredine odlučio je da prigodnim poklonima nagradi i izloge koji su se našli u užem izboru, a to su DIP trade doo Fly London, Software, Waggon, Flora art, Billa, CrabTree&Evelyn, Ateks Moda Mi, Beba kids i PS Fashion.

Ovogodišnjim pobednicima nagrade su doleli predsednica Saveta za zaštitu životne sredine Ivana Lazić i pomoćnik predsednika opštine Đorđe Spasić.

Oni su se zahvalili prisutnima što su se potrudili da ulepšaju Stari gradi i pozvali ih da se i sledeće godine prijave za takmičenje.

Takmičenje za najlepši izlog je tradicionalna manifestacija koju Savet za zaštitu životne sredine organizuje još od 1989. godine.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Nagrade za najlepše izloge na Starom gradu

Izvor: DANuBeogradu.rs, 05.Feb.2013, 16:29

Savet za zaštitu životne sredine opštine Stari grad dodelio je nagrade za najlepše izloge na teritoriji te opštine za prethodnu godinu. Priznanje za najlepši izlog dobila je Optička radnja “Sole”, drugo mesto pripalo je buticima “Burberry” i “Distante”, a treće .. Pročitaj višeThe...

Nastavak na DANuBeogradu.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.